П`ятниця, 23.08.2019, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Будівельний ліцей

Правила прийому

ПРАВИЛА

прийому до Бердичівського професійного будівельного ліцею

на 2018-2019 навчальний рік

Правила розроблені на підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 441 від 06.06.2006 року

«Про затвердження Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 липня 2006 року № 790/12664

 

1. До Бердичівського професійного будівельного ліцею приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і мають повну чи базову загальну середню освіту.

2. Всі абітурієнти користуються рівними правами на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин.

Обмеження допускаються за віковими, статевими та медичними показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

3.  Прийом  до  професійного  будівельного  ліцею  здійснюється  за професіями:

на базі повної загальної середньої освіти, з терміном навчання 10 місяців:

- муляр; бетоняр (рівень кваліфікації - 3 розряд), на навчання приймаються юнаки, обсяг прийому - 26 осіб;

- опоряджувальник будівельний (рівень кваліфікації - 3 розряд), на навчання приймаються юнаки та дівчата, обсяг прийому - 26 осіб;

на базі базової загальної середньої освіти з одержанням повної загальної середньої освіти, термін навчання 3 роки:

- муляр; пічник; штукатур (рівень кваліфікації: муляр - 3 розряд, пічник - 3 розряд, штукатур - 3 розряд), обсяг прийому 27 осіб, приймаються юнаки;

-  деревообробник будівельний (рівень кваліфікації - 3 розряд), обсяг прийому - 28 осіб, приймаються юнаки;

- опоряджувальник будівельний ( рівень кваліфікації: – 3 розряд), обсяг прийому - 27 осіб, приймаються юнаки та дівчата.

Форма навчання - денна.

Ступенева освіта здійснюється відповідно до навчальних планів та програм, затверджених Управлінням освіти і науки та погоджених з базовим підприємством - фірмою ЗАТ «Житомирпромспецбуд».

4. Прийом до ліцею здійснює приймальна комісія. Очолює приймальну комісію директор ліцею, який своїм наказом визначає склад і порядок роботи комісії. Правила прийому затверджуються головою приймальної комісії за 1 місяць до початку прийому документів.

5. Вступники  подають особисто  заяву  про  вступ до ліцею  із зазначенням   обраної   професії, місця   проживання   та необхідності працевлаштування після закінчення навчання. До заяви додають:

-  документ про освіту (оригінал або його завірену копію);

- медичну довідку за формою 086-У(оригінал або її завірену копію);

- 6 фотокарток розміром 3x4;

- паспорт (свідоцтво про народження), документ про відношення до військової повинності та документи, що дають право на пільги, вступник пред'являє особисто в строки, що визначені для подання документів.

6. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

7. Прийом документів завершується за 15 днів до початку занять.

8. Приймальна комісія проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення, соціального захисту учнів, наступного працевлаштування, організовує роботу з комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

9. Прийом до ліцею проводиться шляхом   конкурсного відбору за результатами   вступних   випробувань.   Вступні   випробування   можуть проводитись протягом усього періоду прийому документів.

10. Вступні випробування до ліцею здійснюються шляхом співбесіди та конкурсного відбору за характеристикою і оцінками в документі про освіту.

11. Особи, які без поважних причин не з'явилися на    вступні випробування у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі у наступних вступних випробуваннях не допускаються.

12. Без вступних випробувань до ліцею зараховуються такі категорії громадян:

- особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

- учасники міжнародних, завершального етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профілюючими.

13. Зараховуються   поза  конкурсом   при   позитивних  результатах вступних випробувань:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією;

- особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян», які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи надане таке право;

14. Першочергово зараховуються:

- особи, яким Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надає таке право;

- діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків. Вступники подають у цьому випадку копію виписки з наказу про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули при виконанні службових обов'язків;

- особи, які вступають до закладу за цільовим направленням на навчання.

15. Зарахування  оформляється  протоколом  приймальної комісії, через 3 дні після закінчення конкурсних випробувань, після чого через інформаційні стенди оголошуються списки зарахованих до ліцею.

Оскарження результатів зарахування розглядаються у 3- денний термін на підставі заяви на ім'я голови приймальної комісії та доводяться до відома вступників.

16. У п'ятиденний термін після оголошення списків, особи, які зараховані в межах державного замовлення, подають оригінали документів, зазначених у п.5.

17. Зарахування до професійно-технічного навчального закладу здійснюється наказом директора не пізніше, ніж за 5 днів до початку занять.

18. Оформлення зарахування після конкурсних випробувань може супроводжуватись укладанням договору між ліцеєм, замовником робітничих кадрів і вступником (його батьками) про навчання та працевлаштування.

19. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з ліцею.

На звільнені при цьому місця може проводитись додаткове зарахування за конкурсом осіб, які пройшли вступні випробування.

20. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій ліцей може проводити додатковий прийом в межах ліцензійного обсягу.

21. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань вступників, зберігаються три місяці, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.

22. Контроль за дотриманням правил прийому до ліцею здійснюється управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. 

Категорії розділу
Рейд перевірка [0]
Зустріч з оперуповноваженим кримінальної [0]
Учні навчального закладу відвідали військову частину [0]
Представники організації АСЕТ провели лекцію для учнів навчального закладу [0]
Відбулася інспекторська перевірка [0]
Відбулася стрільба бойовими патронами [0]
В м. Житомирі відбувся конкурс команд КВК [0]
Працівники та учні навчального закладу взяли активну участь у Суботнику [0]
Представниками міліції в навчальному закладі були проведенні слідчі дізнання [0]
Відбувся тур хореографічних колективів [0]
Розпочався місячник обороно-масової роботи. [0]
Загальноліцейна відкрита виховна година [0]
Концерт присвячений до Дня Перемоги [0]
Працівники та учні навчального закладу прийняли активну участь у мітингу та покладанні вінків, при [0]
Проведення виховного заходу до Дня матері [0]
Зустріч директора з батьківським комітетом [0]
Привітання директора БПБЛ з юбілеєм [0]
В БПБЛ проведений І тур обласного конкурсу "Учень року" [0]
В Жимтомирі відбувся ІІ тур обласного конкурсу "Учень року" [0]
Активна підготовка до ІІІ туру "Учень року" [0]
В Житомирі відбувся ІІІ тур обласного конкурсу "Учень року" [0]
В навчальному закладі відбулася педагогічна рада [0]
З травня місяця розпочаті ремонті роботи щодо підготовки навч. закладу до роб. у новому н.ч. році [0]
Підготовка до державної кваліфікаційної атестації [0]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наш канал на YouTube!